TENDA &DJ MUZIK "KURORA" 044-286-167

Shitet nga: lindi 13 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TENDA &DJ MUZIK "KURORA" JU OFRON NE SHERBIM TENDA DJ MUZIK KARRIKA&TAVOLINA TE DRURIT
TE GJITHA NE NJE VEND...NE KUJDESEMI PER DARSMEN TUAJ SHERBIM KORREKT TEL;044-286-167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim