Tavoliin e mesme e gjamit

Shitet nga: Liridoni 02 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina esht ne gjendje te rregullt e ruajtur shum asnje defekt nuk e ka. Arsyeja e shitjes se kemi ber renovim. Kemi bler mobile tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim