Tavolim me 4 karrige

Shitet nga: zylfie 10 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina me 4 karrige cmimi 170euro e re dhe e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim