Tavolin

Shitet nga: Clirim 09 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes kete tavolin e punuar vet press blers serioz mund te thirrni edhe ne viber esht me numer te zvicrres por mund te thirrni se ne kosov esht ky numr +41767455273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim