Tavolin Qmimi i Volitshem

Shitet nga: Labinot 13 Maj 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes Tavolinen osht shum e rujtne qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim