Tavolin e mesme

Shitet nga: Bashkim 12 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin e mesme ne gjendje shume te mire .prodhim turk .Per kontakt ne viber+37744324809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim