Tavolin komod klasike

Shitet nga: avdyl 31 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin buke komod dyjat klasike te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim