Tavolin me 5 karrike

Shitet nga: indrit 08 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolin me 5 karrike osht e mir e rujshmme ka edhe pjesen e cila zgjatet tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim