Tavolin me karrika dhe tepih

Shitet nga: Mentor 14 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me karrika shum e pershtatshme dhe e rujtne si dhe nji tepih siq shifen edhe ne foto jan shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim