Tavolin mesi gjam

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: faton 19 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen vetum pak.esht e demtuar posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim