Tavolin qaji

Shitet nga: fatlum 24 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin esht ne gjendj te rregull eshe modeli edht moder dimenzon 120x60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim