Tavolin

Shitet nga: Erduan 16 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e punuar prej drurit
tavolina nuk posedonë Karrige
kamt e tavolines jan të punuar prej hekurit
Mund të kontaktoni edhe në VIber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim