Tavolina + Karriget

Shitet nga: Burim 06 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina 160cm - 80cm
Karriget - Lëkurë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim