Tavolina

Shitet nga: Liridoni 19 Gsh 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

628 708 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tav bukes modele te reja te ghitha ngjyrat edhe me porosi dimenzione te ndryshme

Tav. Te rrumbullakta
Tav. Katrore
Tav. Elipse
Tav pritjes
Mund te kontaktoni edhe permes viber po ashtu edhe boj ndrrim me naj telefon te mir tavolinen e bukes
+37744628708
Liridoni
nuk jon modele te thjeshta jon modele te reja dhe me garancion


vetem tavolina pa karrika 90 ero me 6 karrika 230 ero me karrika te shtofit dhe me karrrika te lekures 250 ero jan modele te reja dhe me garancion i prodhojm vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim