Tavolina

Shitet nga: Tryeza 12 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tryezen me gjashte karriga, e perdorur por shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim