Tavolina 90*90

Shitet nga: gazmend 09 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinat Jan shum te rujshme 1 vjet Jan te perdora ne restaurant sall dasmav e tash nuk muduen se ikum bo rrumbullak Jan 40copa mishit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim