Tavolina buke

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FABRIKA SHPENDI 22 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina buke me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim