Tavolina bukes me 8karrika

Shitet nga: fidani 22 Qer 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina osht shum e rujshme jom ka shes se shum e madhe 800euro ekom ble veq tavolinen +karrikat ka 25euro tasht jom ka shes komplet me karrika 400euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim