Tavolina bukes tavolina mesme

Shitet nga: alia 25 Qer 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim tavolina bukes dhe tavolina mesi.bejm te gjitha llojet e ngjyrave me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim