Tavolina dhe Karriga (10 Sete)

Shitet nga: Kushtrim Gashi 11 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 10 sete te tavolinave dhe karrigeve te metalta,qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim