Tavolina dhe karrika

Shitet nga: Tavolina 02 Sht 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim