Tavolina dhe karrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mobileria Durimi 30 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Mobileria durimi prodhon mobilje peir invertar te restoranav kafiteri zyre lokale te ndryshme te gjitha me porosi
Mobileria durimi prodhon kuzhina me porosi dhoma fjetje dhoma per femi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim