Tavolina e bukes

Shitet nga: a 19 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
dimensionet 160cm me 90cm
lartesia eshte 78cm
ky qmim nuk perfshin karriget
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim