Tavolina+karrika

Shitet nga: Mejdi 06 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
11 Sete Tavolina me Karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim