Tavolina me 6 karrika

Shitet nga: Halil 08 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim