Tavolina me Karrike

Shitet nga: Fitim 05 Pri 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinin me karrike per me shum info konataktone nr : 044-541-043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim