Tavolina me karrige

Shitet nga: Skenda 16 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tri tavolina me ka kater karrige te pershtatshme per kafiteri apo restorant shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim