Tavolina me skaj (likur)

Shitet nga: Leutrim 08 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina 3-she me likur ne qfardo dizajni
tavolina jan komplet
1 e madhe
2 te vogla dhe çmimi asht 40 euro
po ashtu prodhojm edhe kauqa modele prej te ndryshmeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim