Tavolina mesi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FABRIKA AREV 09 Qer 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi

Tavolina mesi me shumic dhe pakic.
Punojm edhe sipas kerkeses suaj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim