Tavolina per kompjutera internet 044 171 866

Shitet nga: Tavolina per kompjutera 02 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
I shes tavolina per kompjutera jam shum te rujshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim