Tavolina

Shitet nga: qazim 13 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 5 tavolina gjinden ne shtime 1 katror edrurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim