Tavolina

Shitet nga: alban 08 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina osht ee qmontuar me fijoki dhe karrika osht lekur ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim