Tavolina

Shitet nga: festim 19 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina + tepihu bashk 100 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim