Tavolina

Shitet nga: Flori 08 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina te perdorura me qmim te volitshem 2 tavolina 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim