Tavolina

Shitet nga: rrahim 23 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes keto tavolina me qmim shum te volitshem
Tavolin kuzhine e drurit 150 me 6 karrika
tavolin lokali e drurit me 4 karrika 80
ttavolin e qajit 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim