Tavoline Druri

Shitet nga: Besim 07 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina vjen me cmim -50 % per arsye te likuidimit.
Oferta vlen per pak dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim