Tavoline e sapo ardhur nga jasht

Shitet nga: xxx 03 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tovolina e sapo ardhur nga gjermania,tovolina esht shum e rujtur shum pak e perdorur ka 6 korrika.posht mund te perdoret si dollap per te len gje sende ne te.permbi esht me pllak guri granit e mbuluar nuk grithet.esht shum praktike.qmimi esht 250euro pak i diskutushem ja vlen.pres bleres serioz
viber +37744265600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim