Tavoline me 6 karrige

Shitet nga: Atdhe 27 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrige, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim