Tavoline

Shitet nga: Verona 01 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavoline e perdorur
Cmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim