Timon Anije

Shitet nga: antk 04 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Timon Anije 070cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim