Trapezari me 6 karrika

Shitet nga: Naseri 15 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria me 6 karrike karriket pak te demtuara,te interauarit te kontaktojn ne nr telit.
Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim