Trapezari/tavoline me 4 karrika

Shitet nga: Rema 19 Pri 05:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjentisht shitet tavolina me 4 karrika në gjendje te mirë tavolina zgjërohet në të dy anët..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim