Trapezaria/Tavolina e bukes me 4 karriga

Shitet nga: Remzi 20 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet trapezaria/Tavolina e bukes me 4 karriga ne gjendje te rregullt dhe te ruajtura
Per ma shume informata na kontaktoni tel; 044323357, Ferizaj, Rr.Hamez Jashari nr.7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim