Trapezarija komplet me karrika plus edhe Vitrina

Shitet nga: Nik Berisha 19 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim Trapezarin komplet me 6 karrika plus Vitrinen jan te perdorura por jan te ruajta mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim