karrika per kafiteri

Shitet nga: flori 04 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
karrika te ndryshme per kafiteri .restaurante te llojve te ndryshme bojm ndrrim me drrasa dhe me traj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim