karrika te llojeve te ndryshme

Shitet nga: mobileria flori 22 Dhj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten karrika te llojeve te ndryshme per kafiteri dhe restaurante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim