mobile

Shitet nga: ekrem 06 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jemi prodhues te karrikave edhe te tavolinave [per lokale si te separeve sipase deshires se juaJ JU MIREPRESIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim