mobilje me porosi

Shitet nga: mobileria shehu. begrac kaqanik 15 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim trapezari dhe modele te ndryshme. Te kualitetit te lart sidhe punojm sipas deshires tuaj punojm me shumic dhe me pakic qmime te ndryshme sipas! Modelit dhe kualitetit te tavolines
Kemi
Tavolina buke. Sidhe
Tavolina te pritjes. Me simenzione standarte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim