shes Tavolinen me karrige

Shitet nga: Fitim 12 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen me karrige ne gjendje te rregult per me shum info konatakto ne nr . 044- 541-043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim