shesh tavolin

Shitet nga: njazi 03 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh tavolinen, e bler para 5 muajve tavolin osht 2×1meter mundet mu ba 2.5 m kur te hapet arsyeja e shitjes vend i pa.pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim